Huviringid:


Koduleht: http://vatstuudio.ee/Oma Moodi huvikool

omamoodihuvikool@gmail.com
telefon: 5649 8884 Kaire Malva

Oma Moodi huvikooli õppetegevuse temaatika ja valdkonnad on võrreldavad moetööstuses toimuvaga. Siia oleme koondanud kõike, mis läbib moe tundmise- loomise, tootmise- valmistamise ja eksponeerimise- turunduse valdkondi. Läbi moeprojektide jõuavad huvikooli õpilased omatehtud valmistoodeteni. Projektid lõppeb kokkuvõtva osaga, milleks on pildistamine ja oma moetoote kajastamine. Tagasisidet oma valmistoote valmimise protsessi kohta saavad õpilased lühipresentatsiooni käigus, kus nad ise kirjeldavad oma loomeprotsessi ning saavad tagasisidet rühmakaaslastelt ning juhendajatelt. Ringi osalejad läbivad iga tooteprojektiga viis etappi: 1. Sissejuhatus. Tootemudelite tutvustus ja eripära. Ajalugu ja hetkeseis moemaailmas. 2. Oma toote disainimine. 3. Konsrtueerimine ja modelleerimine. 4. Õmblemine/ valmistamine 5.Eksponeerimine.

Õmblemine arendab loovust, käelist tegevust ja ilumeelt. Õppekava läbijad saavad õmmelda või valmistada oma rõiva, aksessuaari. Õpilased omandavad teadmised ja oskused kuidas omale rõivaid ja aksessuaare valmistada ja valida. Õpilastel on võimalik valida endale sobiv tegumood vastavalt materjalidele ja figuurile, saada teadmisi rõivaste valmistamisest, materjalidest ja stiilist. Ise endale õmblemine võimaldab alati olla moodne ja omanäoline ning avastada oma stiil ja moemaailma erinevaid võimalusi. Läbi erinevate etappide omandavad õpilased üldharivaid oskuseid nagu oskus enda loomingut dokumenteerida ja presenteerida, analüüsioskus, esinemisoskus jne. Lisaks oma juhendajatele saavad õpilased tagasisidet ja teadmiseid erinevatelt külalisjuhendajatelet.

Huvikooli tegevused toimuvad üks kord nädalas, lähtuvalt vanusest 60 min või 2x 45 min.
Huvikooli õppemaks 25.- eur kuus (vahendid hinna sees).

HUVIKOOLI SISSEASTUMISE AVALDUS (kontaktivorm on ajutiselt suletud, kuid sooviavalduse huvikooliga liitumiseks palume saata omamoodihuvikool@gmail.com)

Koduleht: http://moevabrik.ee/?t=omamoodi-huvikool